BARRANDEZ-VOUS
Cílem projektu Barrandez-vous je navrhnout interiér bytu, který bude nadčasový a splní přání zákazníka. Tento byt bude prezentovat jedna místnost, která bude sloužit jako obývací, jídelní, kuchyňský a pracovní prostor.

Ve spolupráci s Ing. arch. Mariam Makaradze
Architektonická studie v realizaci pro mladý pár v novostavbě bytové stavby s novým urbanismem.
Využití skládacích dveří s nábytkami na míru od truhláře pro skrytí pravidelného home-officu.
Barrandov, 2023
Developer navrhl dispozice bytu tak, aby odpovídaly požadavkům majitelů. Ti chtějí mít moderní, světlý a rodinný interiér s dostatkem úložného prostoru. Majitelé si přejí, aby byt nebyl chladný a prázdný, a aby se v něm vyskytovaly přirozené světlé tóny, jak jsou znázorněny v jejich referencích. Koncept návrhu spočívá v tom, aby interiér odpovídal představám zákazníka. Celý pokoj by měl vytvářet atmosféru, kterou by zákazníci chtěli pociťovat při bydlení.
Kuchyňský a jídelní prostor jsou navrženy v teplejších tónech s moderními horizontálními plochami a nástěnnými skříňkami imitujícími masivní dřevo. U jídelního prostoru zaujme masivní černý dubový stůl a moderní kombinace jídelních židlí. V tomto prostoru se nachází i pracovní prostor, který je skrytý za skládacími dveřmi a dodává celému prostoru funkčnost.
Obyvací pokoj je navržen pro pohodlné posedávání na různých místech. Je doplněn vestavěnou knihovnou v tmavším dřevodekoru a modulární volnou kombinací pohovky a zajímavým sezením u okna. Interiér kuchyně, jídelny a obývacího pokoje je jedním slovem jasný, přirozený a citlivě sladěný. Barvy jsou doplňovány o jemné experimentální zaoblené tvary, které zároveň zdůrazňují funkčnost a změkčují jednotlivé prvky.
Aktuální stav