NAVRHUJEME
FUNKČNĚ
Odborným uchem architekta vám budeme naslouchat. Klidně i hodiny. Díky tomu vytvoříme jedinečný návrh, který nakonec i zrealizujeme.
A S CITEM
K vašim službám!
TO DO KONCE
Pomůžeme vám se vším od zaměření přes kontrolu na stavbě až po předání klíčů.
DOTÁHNEME
 • Usadíme vaše sny do reality
  Vyslechneme vás, lépe se poznáme a zodpovíme vám všechny neznámé – abyste přesně věděli, co od svého projektu chcete, jak toho dosáhnete a že to bude stát za to.
 • Dáme vám jasný fahr plán
  Poskytneme vám celkově promyšlené řešení s jasným plánem, rozpočtem a stavební předpřípravou, abyste věděli, kde začít a jak postupovat.
 • Vytvoříme fotorealistické vizualizace
  Po zaměření prostor přímo na místě vám pošleme architektonické portfolio plné překvapivě reálných vizualizací se skutečným nábytkem a doplňky.
 • Doporučíme schopné lidi
  Vybereme takové odborníky, kteří váš projekt posunou a ne ho zkomplikují. Máme prověřené kontakty a vzájemnou důvěru, kterou jsme budovali roky.
 • Obvoláme vše za vás
  Aby práce odsýpala, nabízíme vám odbornou asistenci při realizaci: zkoordinujeme lidi i činnosti a dohodneme s nimi technické detaily včetně harmonogramu.
 • Pomůžeme s výběrem
  Obejdeme s vámi prodejny a poradíme, co vybrat. Máme přehled o dodavatelích a víme, kde hledat, když ostatní tvrdí, že něco není skladem.
 • Vyřídíme dokumenty
  Pomůžeme vám s tím, co vás trápí nejvíc. Zajistíme za vás veškeré formality – stavební povolení, ohlášku či územní rozhodnutí.
 • Představíme vám materiály
  Ukážeme vám nejrůznější materiálové vzorky. Reálně si tak vyzkoušíte, co k sobě pasuje a v čem se cítíte nejlíp.
MÁME SKVĚLÉ
KLIENTY
 • Sami by sme neboli vymysleli tak nádherný priestor. Talent intuit architektov a zmysel pre detail je vidieť v každom kútiku. Zároveň pristúpili k priestoru holisticky, aby spĺňal svoj účel, prakticky aj esteticky. S výsledkom práce architektov sme veľmi spokojní aj preto, že projekt zodpovedá našim požiadavkám. S odstupom času môžem povedať, že sa nám v tomto priestore výborne funguje a nič by sme nezmenili, čo znamená, že bol dobre premyslený.
  Katarína P.
  investorka realizace interiéru proměny garáží na office
 • Díky naší spolupráci po celou dobu rekonstrukce jsme se mohli postupně přesunout od stavebních úprav k realizaci interiéru včetně výběru povrchů a bez průběžně aktualizovaných vizualizací si to vlastně zpětně ani nedokážeme představit. Bez spolupráce s Vámi jako architekty bychom rozhodně nedokázali dosáhnout tak zdařilého výsledku.
  Michal a Klára P.
  majitelé realizace interiéru panelákového bytu
VAŠE INTUICE,
Spojme je dohromady do jednoho špičkového návrhu interiéru.
NAŠE
RACIONALITA