STOJÍME
VELKÝCH VĚCÍ
Jsme architekti s empatií, zkušenostmi a zdravým úsudkem. Co navrhneme, to dokážeme i zrealizovat – protože architektura je o výsledku, ne jen planých slibech.
V POZADÍ
"Nás architekty nezajímá jen povrch, ale taky hloubka. Při navrhování řešíme, jak má výsledek vypadat a fungovat, a taky proč by to tak mělo být. Všechny naše klienty se proto snažíme osobně co nejlépe poznat."
Ing. arch. Kornélia Dousková, hlavní architekt
 • 30+
  vyšperkovaných architektonických studií ročně
 • 28 mil.
  z rozpočtu klientů jsme převedli na svébytné návrhy
 • 1
  vlastní ateliér a praktický showroom, kde vás tímto zveme
VŽDY
Toto je intuit. Mladé tváře, zralé pro váš velký projekt.
JSME OSOBNÍ,
KORNÉLIA DOUSKOVÁ
Hlavní architekt
Architektura na ČVUT jí dala znalosti, zkušenosti sbírá cestou: má za sebou praxi v mnichovské firmě a expertízu v navrhování luxusních kuchyní. Je první, se kterou se v ateliéru seznámíte a poslední, se kterou si potvrdíte výsledek realizace. Mluvit s Kornélií můžete upřímně, bez ostychu – a kľudne i v slovenčine.
BARBORA ŘÍHOVÁ
Architekt
Máte netradiční požadavky? V takových si Bára obzvlášť libuje. Díky kombinaci vnímavosti, kreativity a technické zdatnosti je studnicí různorodých nápadů. Vystudovala architekturu na ČVUT, absolvovala stáž v Portugalsku, má praxi ve vyhlášených studiích – a na jejích výstupech je to znát. Prostě ťip-ťop.
SÁRA BENEŠOVÁ
Architekt
Sára má za sebou studium architektury a urbanismu v Liberci a několikaletou praxi v Německu i Česku. V týmu se podílí na projektech, které vyžadují pečlivé oko a velkou porci empatie. Když zrovna nekreslí v ateliéru na papír, trénuje na dětských hříštích na písku - aby, jak sama říká, nevyšla ze cviku, až se do navrhování ponoří zase na 100 %.
Ing. arch.
Ing. arch.
Ing. arch.
I DÍKY ZÁSADÁM
Věříme v jedinečnost lidí a míst. Naše návrhy jsou protkány heslem „jaký klient, takový interiér“.
MÁME VÝSLEDKY
01
VSTŘÍCNOST
Nasloucháme, pokládáme otázky a nasáváme i ty nejmenší nuance, abychom dokázali poskytnout nejen ideální návrh, ale i systematické kroky k jeho realizaci.
02
PROFESIONALITA
Pro lepší představu o výsledku používáme fotorealistické vizualizace, díky kterým je možné zažít atmosféru interiéru ještě před samotnou realizací.
03
SYNERGIE
Očekáváme a vyžadujeme stoprocentní nasazení od všech subdodavatelů zapojených do projektu. Spolupracujeme s férovými odborníky, s nimiž realizace proběhne podle plánu a ne podle náhody.
04
PROPOJENÍ
Vše, co děláme, stavíme na příjemné komunikaci, důvěře a transparentnosti, protože nejsme ateliér na jednu noc, ale architekti na celý život.
VÁŽÍME SI KAŽDÉ
ZKUŠENOSTI
 • Architektka Kornélia nám během celé rekonstrukce asistovala, jednala přímo s řemeslníky, kterým vše do detailu vysvětlila, pravidelně na stavbu docházela kontrolovat, jestli jde vše podle plánu a jestli řemeslníci správně pochopili zadání. Pohotově vyřešila každý problém, který nastal. Paní Douskovou bychom určitě doporučili, spolupráce s ní byla radost.
  Aneta a Petr
  majitelé kavárny Eazy Cafe na Praze 9
 • Vďaka spolupráci s architektkami sme vedeli mať presnú predstavu o tom, ako si naše bývanie chceme zariadiť ešte predtým, ako začala celá rekonštrukcia, výber jednotlivých nábytkov a zariadenia. Určite by sme ich odporučili známym. Aj keď máme návštevu, vždy majú otázku, či sme mali aj architekta. Vďaka nim je náš byt navrhnutý v jednej línii a to je za nás asi najpodstatnejšie.
  Monika a Juraj
  majitelé bytu v Bratislavě
ZŮSTANEME
Vytvoříme návrh a pohlídáme si jeho realizaci. Máte naše slovo.
DO KOLAUDACE
S VÁMI