REKONSTRUKCE
BRATISLAVSKÉHO
Dispozice tohoto bytu je skoro jako z učebnice. V návaznosti na vstupní předsíň se nachází toaleta pro hosty s umyvadlem, obývací pokoj je propojený s velkým kuchyňským koutem a má k dispozici i spíž na potraviny. Jídelní kout má perfektní výhled spojený s terasou. Byt je rozdělen na noční a denní část, kde v noční části se nachází koupelna, do které se z ložnice dostanete, aniž by vás viděla návštěva.

Ve spolupráci s Ing. arch. Sára Benešová
BYTU
Architektonická studie v realizaci pro mladý pár s kombinací nábytku na míru a typových prvků.
Jednoduchá úprava ubourání příčky v kuchyni pro vytvoření kuchyňského ostrůvku.
Bratislava, 2022
Dispoziční změny nastali v návrhu pouze u zastavění dveřního otvoru do dětského pokoje a odstranění části příčky u kuchyně, aby byla více otevřená do hlavní místnosti. Klienti si přáli interiér zrenovovat, navrhnout ho do moderního minimalistického stylu, a to vše za pomocí truhlářského nábytku. Dále je zde navržená podlaha z dřevěných stromečkových parket a kuchyni chtěli klienti také věnovat velkou pozornost. Budou se v ní střídat laminátové desky s jemně šedým dekorem, přírodním kamenem na ostrůvku, pracovní desce a obkladovém panelu.
Jednotlivé místnosti jsou oddělené posuvnými dveřmi po povrchu, které budou v stavu otevřené schované za skříněmi. Koupelna také dispozičně vyhovuje dnešním požadavkům, pouze se aktualizuje materiálové a sanitární zařízení. Odstraní se luxferová zeď a nahradí skleněnou zástěnou s dýmovým efektem.
Návrh dispozice
Původní stav bratislavského bytu