FORMULÁŘ
(VYPLŇTE NÍŽE)

SVATBA KORNELIA + JAN
Vážení a drazí!

Budeme moc rádi, když nás poctíte svou účastí na svatbě Kornélie & Jana, která se bude konat o víkendu 4.-5.-6.8.2023 Na Lisu (Obec Brzánky u Roudnice nad Labem). Svatba začne v pátek v odpoledních hodinách oslavou s přáteli a rodinou.
Místo na mapě: https://goo.gl/maps/31aKAZs5bTyoSDoJA

Prosíme vás o vyplnění tohoto krátkého dotazníku, který nám pomůže s plánováním svatby. Další informace o svatbě, programu a místě Vám zašleme později.

Díky moc a těšíme se na vás!

K&J
Dorazíte na svatbu? *
0
10
0
10
0
10
Pokud nemáte nic, nic napište / Pokud máte, prosíme o upřesnění
Ubytování a Přespání

Ať už s námi strávíte celý svatební víkend, či přijedete jen na sobotu a vydržíte s námi slavit do pozdních hodin, máme pro vás následující možnosti ubytování.

1) Přespání přímo v místě Na Lisu
Přímo na místě svatby je zařízené přespání ve velké místnosti v druhém patře. K tomu budete potřebovat jen vlastní karimatku a spacák. Další možnost je venku na zahradě ve vlastním stanu či v autě.
Tak či tak na místě bude k dispozici společná sprcha a toalety. Tato forma ubytování je v rámci našeho pronajatého svatebního místa a jsme rádi, že vám ji můžeme nabídnout jako bezplatnou variantu.

2) Ubytování v hotelech/penzionech v okolí:
S rezervací ubytování v okolí vám rádi pomůžeme a pokusíme se zajistit výhodnější ceny. Pokud máte zájem o pomoc s rezervací ubytování, zašleme vám možnosti a ceny. Rezervaci pak dle preferencí zařídíme, úhrada za ubytování, ale už bude na Vás.

Jakou formu ubytování zvolíte? *
Doprava

Náš víkend se bude odehrávat na krásném místě u Roudnice nad Labem v obci Brzánky - Na Lisu. Většinu času strávíme právě zde, ovšem to nejdůležitější - OBŘAD - se bude odehrávat v nedalekém kostele českobratrské církve evangelické, v obci Chotiněves. Ta je vzdálená 17min jízdy autem.
Budeme rádi, když se na místo obřadu a poté zpět do Na Lisu, dopravíte po vlastní ose. Ovšem pokud je to pro někoho nemožné, dejte nám prosím vědět, abychom včas mohli zajistit dopravu.

Jakým způsobem se dopravíte na obřad? *