RECEPCE
ZUBNÍCH
Architektonický návrh řeší interiér nové recepce pro zubní ordinaci v druhém patře rodinného domu. Recepce bude pracovištěm klientky a dalších nájemních stomatologů. V přízemí je situován byt majitelů, v podzemním patře je umístěna garáž a hudební zkušebna manžela. Recepce nemá být příliš okázalá ani luxusní. Prostor má působit příjemně a útulně.

Ve spolupráci s Ing. arch. Barbora Říhová
ORDINACÍ
Architektonický návrh recepce zubních ordinací ve stylu probarveného interiéru.
Využití prostranné místnosti na rozvržení oblastí, kde budou klienti ordinací čekat, a přitom se nemusí cítit jako ve standardních zdravotnických prostorech.
Braník Praha 4, 2023
V řešeném interiéru nemá chybět kromě recepčního pultu a pár míst na sezení malý dětský koutek ve formě dětského stolku, úložný prostor na dokumenty spojené s chodem celé ordinace a pár vitrín na dentální produkty na čištění zubů. Nezbytnou součástí recepce mají být samozřejmě také květiny. Oblíbeným materiálem klientky je dřevo a má v oblibě i výraznější barevnost interiérů. Kompletní barevnostní a materiálové řešení těchto prostor je signifikantní a hravé, do kterého by se klienti měli rádi vracet.
Čekárna pro pacienty
Návrh dispozice recepce vychází z jednoduchého principu výrazných solitérů, které definují a vytváří samostatné prostory v rámci místnosti recepce, jako je například vstupní plocha pro odložení kabátů, intimní prostor pro recepční, dětský kout a samostatná čekárna.
Koncept nábytků
Zaoblení solitérních truhlářských prvků pomáhá volné návaznosti a průchodnosti řešeného interiéru. Podlaha plynule navazuje na chodbu bytu a společné schodiště vilového domu. Interiér je laděn do světlých tónů modré a losové barvy v kombinaci s teplým dubovým dřevem. Doplněn o kontrastní tmavě modrý strop, který jinak světlému interiéru dodává útulnost.