ZUBNÍCH
ORDINACÍ
Rádi bychom vás seznámili s naším projektem moderní zubní kliniky, která se nachází v samém srdci Hradce Králové. Naši klienti nám věnují svou důvěru a my si velmi ceníme jejich názorů. Při vytváření interiéru kliniky jsme se zaměřili na vytvoření příjemné atmosféry, která bude spojovat jednoduchost a elegance s důrazem na udržení dokonalé čistoty prostoru.

Ve spolupráci s Ing. arch. Mariam Makaradze
V HRADCI
KRÁLOVÉ
RECEPCE
Architektonická studie s následní realizací na vstupní reprezentativní prostory pro klienty ordinací.
Využití atypických materiálů jako jsou nerez anebo velkých ploch pro zrcadla ve snaze vzdálit se od standardních vzhledů zubních čekáren.
Hradec Králové, 2023

Vize našich klientů zahrnuje interiér, který září v bílých a světle šedých tónech, včetně jemných dřevěných prvků, které dotvářejí minimalistický styl. Cílem je vytvořit prostředí, které návštěvníkům nabídne pohodu a klid, a to i v prostorách recepce, kde se často plánují preventivní schůzky. Chceme, aby klienti ordinací měli možnost uvolnit se a relaxovat během čekání na svou schůzku, zvláště v dobách největšího provozu.

Náš návrh spojuje funkčnost a praktičnost s estetickými představami našich klientů. Vytváříme profesionální atmosféru prostřednictvím precizně zvolených prvků, včetně na míru vyrobených interiérových nábytků, jemných barev a měkkých materiálů.
Při vkročení do vstupní haly, upoutají pozornost velké interiérové rostliny, které kontrastují s betonovou stěnou. Ta vytváří vizuální efekt díky velkým zrcadlům umístěným naproti. Recepce zaujme nerezovými odrazivými materiály a subtilní stropní konstrukcí s integrovanými organickými světly, která ladí s celkovým industriálním designem.

Aby si mohli pacienti co nejlépe užít svůj čas čekání, investovali jsme do návrhu pohodlného nábytku a konferenčních stolků, které poskytnou osobní prostor pro relaxaci, pití kávy či četbu.

Abychom minimalizovali hluk v dobách největšího provozu a zajistili klidný prostor, umístili jsme nad sezení akustický panel, který nejen pohlcuje zvuk, ale také přinášejí do interiéru barevné akcenty a emotivní atmosféru. Věřime, že naším designovým konceptem dosáhneme rovnováhy mezi estetikou a funkčností, a splníme tak očekávání našich ceněných klientů.
Aktuální stav