RODINNÁ
A TOALETA
Řešeným prostorem je koupelna a samostatné wc v novém bytovém domě v Újezdu U Průhonic. Investoři jsou mladý pár s dvouletou holčičkou. Hlavním úkolem je vytvořit fungující dispozici s plnohodnotným sprchovým koutem, menší vanou a úložným prostorem.

Ve spolupráci s Ing. arch. Barbora Říhová
KOUPELNA
Architektonická studie pro koupelnu a toaletu v bytě novostavby bytového domu na okraji Prahy.
Minimalizace bouracích prací pro polyuretanové a epoxidové béžové stěrky s šedo-bílými detaily v podobě sanity a svítidel.
Újezd u Průhonic, 2024
Prostor koupelny má být světlejší a funkční. Věci mají rádi převážně uklizené uvnitř skříněk. Oblíbené barvy nejen do interiérů jsou béžová, korálová, krémová, olivová a šedá. Materiály, kterým se klienti chtějí vyhnout jsou dlaždičky, kov sklo a štuk. Klienti nejsou fanoušci spár, proto by rádi měli stěny a podlahu ze stěrek. Klienti se v nově navrženém interiéru chtějí cítit přirozeně. Chtějí mít koupelnu dobře využitou a zároveň nemá být prostor přeplácaný a stísněný.

Prostorové řešení
Návrh koupelny vytváří novou dispozici, která je prostorná a zároveň se zde nachází všechny požadované prvky od klientů. Otevřený sprchový kout s nikou na odkládání pro sprchové potřeby. Menší vana pro koupání dcery, menší umyvadlo a úložný prostor. Interiér je laděn do teplých světlých tónů béžové, hnědé a šedé, doplněn detaily baterií v barvě kartáčovaného grafitu.